Kubki reklamowe z grawerem laserowym

Posted on

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe

Kubki stanowią doskonały nośnik reklamy. To ponadczasowy gadżet, który nigdy nie wychodzi z mody. Wręczyć można go osobom w każdym wieku, bez względu na płeć czy zainteresowania. Kubek sprawdza się zarówno w biurze, jak i w domu. Pić można z niego kawę, herbatę, wodę czy sok. Posłużyć może on także do przyrządzenia przekąski w wersji instant. Nadruki na kubkach przybierać mogą różną postać. Do wyboru mamy ich wersję jednokolorową lub wielobarwną. Wzór może być delikatny i subtelny lub rzucający się w oczy. Jedną z metod stosowaną do tworzenia nadruków na kubkach reklamowych jest grawer laserowy. Na czym polega te technika? Szczegółowe informacje na jej temat – poniżej.Kubki reklamowe termiczne wykonane z metalu oraz znajdujące się na ich ceramicznej wersji mogą zostać pokryte grawerem laserowy. Jakie są główne zalety i cechy charakterystyczne tej metody? Głównym plusem tego typu grawerowania jest niezwykle duża dokładność odwzorowania niewielkich oraz delikatnych elementów. Decydując się na taką metodę Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, na przykład związanych z matrycą. Możliwa jest tutaj także realizacja niewielkich nakładów, co z pewnością docenią właściciele małych firm, który potrzebują małej liczby kubków i dysponują mocno ograniczonym budżetem.

Kubki reklamowe pokryte grawerem laserowym mają pewne ograniczenia. Zaliczyć można do nich między innymi znakowanie wyłącznie w jednym kolorze. Zastosowana barwa uzależniona jest tutaj od materiału, z jakiego został wykonany kubek czy metalowy element. najczęściej mamy do czynienia ze znakowaniem biało-srebrnym, co jest związane z faktem, iż przeważnie wykorzystuje się tu aluminium lub stopy z wysoką jego zawartością.

Kubki reklamowe z grawerem laserowym znakowane mogą być wyłącznie na zewnętrznej części produktu. Stworzony w ten sposób nadruk prezentuje się jednak bardzo efektownie, co sprawia, że dużą część firm decyduję się na tego typu usługę. Warto tu także wspomnieć o tym, że raz wypalony wzór będzie znajdować się na kubku dożywotnio, bez względu na to, czy będzie on czyszczony ręcznie czy mechanicznie.

Tags: , ,